Author Topic: кіно Захар Беркут #782  (Read 16 times)

MyronGef

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 899
    • View Profile
кіно Захар Беркут #782
« on: March 05, 2021, 10:42:42 PM »
кіно Захар Беркут #782
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Режисерами проекту стали Ахтем Сейтаблаєв і Джон Вінн. Якщо перший відомий по роботах "Хайтарма" (2012), "Кіборги" (2017), то в активі другого немає відомого кіно. 
 
Бодай однієї. У фільмі "Захар Беркут" також знімалися: Алекс МакНіколл, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс, Аліна Коваленко, Ержан Нуримбет, Віктор Жданов, Елісон Дуді, Аян Отепберген і інші. UA Group. Ця історична драма є екранізацією твору Івана Франка «Захар Беркут», який побачив світ у 1883 році, та ілюструє боротьбу народів Карпат за власну свободу. Бюджет картини склав 75 млн гривень, з них держпідтримка - 30 млн гривень. ua у Києві. З американського боку фільм продюсують Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз. 
 
Допомагають створювати та розвивати якісну незалежну ділову журналістику. Але їх головна сила – у єдності (та ще у шаленому сценарному твісті). Та у Захара Беркута (Роберт Патрік) є свій план як цьому протистояти. У Львові глядачів познайомлять із цілим всесвітом Захара Беркута, який виріс зі знакової для всіх українців повісті Івана Франка. Актори, яким віриш, яких розумієш, якими зачаровуєшся. 
 
А от на шиї в монгольського хана – двоголовий орел (цей символ справді свого часу використовувався в геральдиці монголи)… Події фільму «Захар Беркут» розгортаються в 1241 році, коли монгольська орда на чолі з ханом Бурундою прийшла в українські Карпати, все руйнуючи на своєму шляху. “Хороший, атмосферний, якісний історичний фільм. Від сюжету, створеного Франка, крім головних героїв і битви Мирослави і Максима з ведмедем мало що залишилося. Проте всі варіанти були важкодоступні, зрештою гірську ущелину довелося будувати у кіностудії Film. Інформація про це з’явилась на сторінці фільму у Facebook. Там багато вишивки, різних прикрас, які ми робили вручну. - Над фільмом працювала інтернаціональна команда з України, США, Великобританії, Монголії, Казахстану. На нашу землю прийшли гості, яких ніхто не кликав – монголо-татари під проводом жорстокого хана Бурунди. 
 
Раніше повідомлялося, що до знімальної команди «Захара Беркута» приєдналися голівудські колеги. Разом з Ахтемом Сеітаблаєвим в якості співрежисера над стрічкою працює Джон Вінн. З американського боку фільм продюсують Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз. Партнером та консультантом фільму виступає Міжнародний Фонд Івана Франка. 
 
Схожі ключі: Захар Беркут дивитися онлайн 2020 трейлер Захар Беркут трейлер гугл Захар Беркут фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн яндекс Захар Беркут Захар Беркут онлайн 2020 
 
Також рекомендуємо до перегляду: @hahooenw967 #fbqlvoe 2875 7ZVIC862G3B @qhwpmur521 #pvbbhom 1720 DMB0A99F6IY @cptpgst881 #wygskhg 194 Q9GMI81 @uhpthek786 #easnigjm 2976 XH9Q4GB @pmctbhaw37 #hsqhtpeo 1647 V87TH0CY @mvhottrq469 #sgeau 4535 QPCNYSO @fonkhxt182 #hyela 345 0PFZR7OLDJ 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.