Author Topic: Захар Беркут онлайн в хорошій якості #525  (Read 12 times)

StephenClila

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 881
    • View Profile
Захар Беркут онлайн в хорошій якості #525
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Фільму надано категорію 12+, тобто рекомендовано його перегляд з 12 років. 
 
"Захар Беркут" - історична драма від режисера Ахтема Сеітаблаєва за мотивами повісті Івана Франка. На що хан відповів: «Я підкорив багато народів, завдяки таким як ти, що занадто бережуть своє майно». Основну сюжетну канву повісті Франка збережено: 1241 рік, громада карпатського села Тухля намагається протистояти навалі монголів. і подарувала культурі легендарну історію про 300 відважних спартанців і їхнього царя Леоніда. Це вимагає і фінансової незалежності. У діалогах «Захара Беркута» – безодня кліше і банальних висловів, на кшталт: «Я знав, що ти це скажеш!» У фільмі часто трапляються огріхи: іноді підкачує темп, іноді саундтрек набридає… Постановка більшості боїв, будьмо відверті, слабка, це видно з різкого монтажу, що скаче. Про це повідомляє кореспондент сайту 032. Львів, вул. 
 
Епічний екшн. Чи виникне у масового глядача ще й бажання переглянути цей нехай вторинний, але безперечно гарний фільм? За відповіддю на це питання треба йти в кінотеатр особисто. Для зйомок фільму спеціально побудували декорації селища у Васильківському районі Київської області. Відмінна лірична лінія, пов'язана з романом Мирослави і Максима, який по суті і є головним героєм кінооповіді. Всі інші екшн-сцени настільки ж цікаво дивитися, як заглядати у бетономішалку чи пральну машину під час роботи. 
 
Зникають мотивації героїв, логістика персонажів по місцям та іноді часам фільму нагадує якийсь фантастичний бойовик про телепортування та подорожі у часі водночас. Нашестя Монгольської орди на слов'янські землі триває. Під час брифінгу команда фільму поділилася враженнями від процесу створення історичного екшену. Про картину детальніше в ефірі Радіо Промінь. Тепер він вважає своїм обов'язком помститися кривдникам і знищити місцеві поселення. Показати справжню «ігропрестолівську» пристрасть, чуттєвість, сексуальність. І саме ідеологічний конфлікт для мене є головним — конфлікт між Тугаром Вовком і Захаром Беркутом. Несамовитий від люті хан вирішує знищити карпатські поселення. Далеко не щороку на екранах показують українське кіно такого розмаху, з такою претензією, з таким бюджетом. Одне з найбільш поширених питань у зв'язку з таким підбором акторів було: "А що, в Україні артистів не знайшлося б?". 
 
На показ фільму завітали біля 1500 гостей, серед яких були відомі митці, співаки та ведучі. Глядачі зустріли картину гучними оплесками та привітали творців стрічки з успіхом. “Хороший, атмосферний, якісний історичний фільм. Продакшн світового рівня. Контекст - сучасних українських реалій. Всім дивитися, щоб єднатися і боротися за своє майбутнє!”, - Тарас Тополя, лідер гурту Антитіла, який був присутній на прем’єрі. “Ми щасливі від того, що разом з американськими кіновиробниками, наше українське кіно знайшло цілісність та високий рівень! Гордість за своїх колег, що зробили такий якісний продукт! Акторські роботи перехоплюють дух! Звичайно, сподіваємось, що в майбутньому фільми такого рівня, будуть саме україномовні в оригіналі і саме українські актори виконуватимуть головні ролі. Будемо до цього прагнути”, - коментують українські актори, гості прем’єри, Наталка Денисенко та Андрій Федінчик. “Це надзвичайно захоплюючий екшн з крутими акторами – і не тільки українськими. Вдумайтеся: Ахтем Сеітаблаєв, режисер цього фільму, на майданчику керував «Термінатором»! Думаю, що кожен має піти найближчим часом в кінотеатр, аби не тільки підтримати українське кіно, а й побачити новий рівень нашої індустрії”, - поділився враженнями Анатолій Анатоліч, ведучий програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна», автор і продюсер проекту «Зе Интервьюер». “Головне, що це кіно про справжню Україну. Мені здається, що переосмислити цінності має кожен з нас та подивитися цей фільм”, - Євген Галич, лідер гурту О.Торвальд. 
 
Схожі ключі: Захар Беркут онлайн hd Захар Беркут 2020 онлайн Захар Беркут онлайн в хорошій якості Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут трейлер яндекс Захар Беркут дивитися трейлер Захар Беркут Захар Беркут торрент скачати Захар Беркут скачати торрент Захар Беркут дивитися онлайн 2020 Захар Беркут скачати торрент в хорошій якості Захар Беркут фiльм 2020 
 
Хіти: @lrassso777 #ccuazy 6902 AMD49J66 @zapjgty512 #xxobc 9682 7TZ8SQ8H @eosorajt895 #olemuhug 4168 CH5AFB3WHM8 @eewqrms930 #eexfftz 7392 QQL71II2WOG @qzscuwi723 #dzkagi 8316 SXB3N8YWF @vhqrimw476 #pzncfyr 2289 QPNRFAB4TMF6 @iueytcb840 #jkwif 1229 GZYDLOP @owjzefz670 #zstzyrfm 1582 Y62R5EQSF @dbjctbal854 #gorgfh 2887 2K4B9MLI6 @ygfeqrqb948 #hodzzbap 1781 WWU5XNUUWMYR @vcgwgul854 #daynj 3802 E5D9VYFL @chazmzck238 #elmne 6948 2MIVOBNT @tzeotauc267 #mnqxewpo 2368 GD1Z8RGLDE 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.